BUSINESS

ANIMARKT BUSINESS to sekcja poświęcona tworzeniu sieci kontaktów branżowych, spotkaniom B2B połączonych z prezentacjami i pokazami filmów, a także sesjom rekrutacyjnym do studiów i projektów stop motion.

ASK THE EXPERT!

Godzinne, indywidualne konsultacje z wybranymi ekspertami branży filmowej. Możliwość porozmawiania na tematy związane z dystrybucją, produkcją, developmentem czy finansowaniem projektów.

Dowiedz się więcej

MATCH AND MEET

Nowa formuła spotkań one-to-one. Branżowe, 15 minutowe, speed dates, czyli szansa na szybkie zaprezentowanie swojego projektu wybranemu gościowi wydarzenia.

Dowiedz się więcej

MEET YOUR PARTNER

Spotkanie networkingowe dla przedstawicieli branży z kraju będącego gościem danej edycji z producentami, nadawcami i dystrybutorami z Europy Środkowo-Wschodniej

Dowiedz się więcej

REKRUTACJE

Tradycyjnie w trakcie wydarzenia odbywa się część związana z rekrutacją animatorów, lalkarzy oraz techników animacji do studiów europejskich i pozaeuropejskich lub międzynarodowych projektów w technice poklatkowej.

Dowiedz się więcej

KONFERENCJE

Produkcja stop motion rozwija się najprężniej. Przyjrzymy się narzędziom, jakie stosuje każdy region a także możliwościom współpracy międzyregionalnej.


Dowiedz się więcej